Uroda

Powiększanie piersi: naturalne metody czy operacja plastyczna?

Biust to element, który dla każdej kobiety jest bardzo istotny. Wszak, posiadanie pięknych, dostatecznie dużych i jędrnych piersi ma ogromny wpływ na atrakcyjność. Nic więc zatem dziwnego w tym, iż Panie tak często postanawiają ingerować w wygląd swojej piersi i decydują się na realizację rozmaitych zabiegów.

Powiększanie piersi – implanty piersiowe

Zdecydowanie najpopularniejszą formą powiększania piersi są operacje plastyczne. To jeden z najczęstszych zabiegów wykonywanych przez chirurgów plastycznych. Nie ma w tym nic dziwnego, wszakże tego typu rozwiązanie to gwarancja najwyższej efektywności.

Zaletą operacyjnego powiększania piersi jest również pełna dowolność jeśli chodzi o wielkość, kształt oraz rodzaj materiału użytego do implantu (otoczka jak i samo wypełnienie).

Niestety, zabiegi tego typu są dosyć drogie, dlatego też wiele kobiet rezygnuje z tej metody i poszukuje tańszych alternatyw.

Alternatywne zabiegi na większy biust

Panie często decydują się na realizację rozmaitych zabiegów powiększania, modelowania i ujędrniania piersi.

Obecnie medycyna estetyczna oferuje kobietom kilka ciekawych rozwiązań powiększania biustu (prócz implantów piersiowych). Do najpopularniejszych zaliczamy:

  • Kwas hialuronowy – aplikacja kwasu hialuronowego realizowana jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg pozwala powiększyć biust o maksymalnie dwa rozmiary i dowolnie wymodelować ich kształt.
  • Lipomodeling – jedno z innowacyjnych rozwiązań, które łączy sobie dwa zabiegi w jednym. Pierwsza część polega na liposukcji (odsysanie tłuszczu), a druga na aplikacji odwirowanego, pozyskanego materiału w okolice piersi. Tym samym, podczas jednego zabiegu dochodzi do poprawy figury i zwiększenia wielkości piersi. Efekt tego zabiegu jest w pełni naturalny.

Powiększanie biustu bez operacji

Panie obawiając się znieczulenia ogólnego i skomplikowanej operacji, bardzo często rozglądają się za innymi rozwiązaniami, a tych jest co najmniej kilka.

Tańszą , skuteczną alternatywą z całą pewnością są zabiegi oferowane przez gabinety medycyny estetycznej, tj: powiększanie biustu kwasem hialuronowym i powiększanie piersi własnym tłuszczem. To zdecydowanie mniej inwazyjny zabieg, którego efekty utrzymują się do nawet kilku lat.

Zaletą tych rozwiązań jest również fakt, iż wygląd i kształt piersi wygląda bardzo naturalnie. Ponadto, kluczową kwestią jest bezpieczeństwo – kwas hialuronowy i tłuszcz to składniki naturalnie występujące w organizmie, przez co tego typu zabiegi nie powodują absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Alternatywnym rozwiązaniem dla zabiegów są również:

  • tabletki na powiększanie piersi
  • żele na powiększanie piersi
  • ćwiczenia klatki piersiowej (efekt optyczny)
  • masaże piersi (ujędrnienie piersi)

Największą popularnością cieszy się innowacyjna formuła ProBreast Plus. To kompozycja dwóch preparatów: żelu do stosowania miejscowego i suplementu diety. Dzięki temu preparat działa zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz, co rzecz jasna ma ogromny wpływ na efektywność. Według producenta, średni efekt to biust większy o 1,5 rozmiaru.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *